Každé vozidlo má své vlastní jedinečné číslo VIN. Dekodér Land Rover VIN vám umožní ověřit, zda jsou současné součásti výbavy vozu originální a zda je do vozidla nainstaloval výrobce. Před koupí konkrétního vozidla je také dobré ověřit si barvu laku. Pozornost byste měli věnovat také čalounění, oknům, obložení, vyhřívání oken nebo počtu airbagů. Pokud některá z výbav neodpovídá, může to znamenat, že nabízené vozidlo mohlo mít nehodu! Proto se vyplatí rozluštit VIN ještě před koupí vozidla, abyste měli jistotu, že skutečně platíte za to, co kupujete. Bohužel se může ukázat, že nová výbava má na vozidlo negativní vliv a bude nutné často navštěvovat servis. Kontrolou VIN kódu jsme také schopni zjistit, zda vozidlo náhodou nevstoupilo do země nelegálně. To je bohužel stále častější problém.

Dekodér Land Rover VIN – kontrola čísel karoserie

Dekodér Land Rover VIN vám poskytne informace, jako jsou: země výroby, modelový rok, typ pohonu, verze motoru a možnosti výbavy. Pokud tedy hledáte pouze základní údaje, jako je verze výbavy nebo typ motoru, může vám stačit bezplatný dekodér VIN. Dekodér VIN je k dispozici v bezplatné verzi.

Vyhledání VIN pro váš Land Rover

U vozů Land Rover se číslo karoserie nachází na různých místech v závislosti na modelu vozu (např. Discovery, Rover). U modelových let 2004-2009 je číslo VIN umístěno na trvalé části boční výztuhy a přímo na prahu dveří. U vozu Land Rover Range Rover (2002-2012) se naopak štítek s VIN nachází pod pravým prahem, pod podvozkem a na krytu přístrojové desky na levé straně. Pro ilustraci si ukážeme, jak vypadá na voze Land Rover vyrobeném v letech 2009-2012.

Štítky VIN na vozidle Land Rover lze nalézt na následujících místech

1. na pevné části umístěné na pravém prahu pod podvozkem.

2. Na čelní výztuze.

Pokud vás stále zajímá, kde se na Land roveru nachází VIN, přejděte na naši webovou stránku www.kde-je-vin.com.